אם אתה מבלה חלק ניכר מזמנך בחדרי הכושר ובפעילויות גופניות שונות, אנו מאמינים שיצא לך לשמוע יותר מפעם אחת את הביטוי "אבקות חלבון", או לחילופין אחרי האימון לראות במלתחות אנשים שותים מעין שייק כזה לאחר אימון. אבקות חלבון הפכו בשנים האחרונות למוצר צריכה בסיסי בקרב מתאמנים רבים (וגם לא) ונחשבים לבחירה הטבעית, המשתלמת והטובה ביותר לאנשים המעוניינים לשמור על כמויות חלבון גבוהות בגוף.

אבקות חלבון: מה הם הסוגים?
כאשר אנחנו מדברים על אבקת חלבון, אנו מגלים כי ניתן למצוא חלבון בשלושה סוגים שונים – חלבון על בסיס מי גבינה, חלבון קזאין ו/או חלבון על בסיס סויה. כל אחד מסוגי החלבון מתאפיין בקצב ספיגה שונה ומותאם לסוגים שונים של אנשים. לדוגמא, חלבון קזאין, מתאפיין בספיגה ממושכת לאורך זמן ונחשב לבחירתם של לא מעט מתאמנים כאבקת חלבון של שעות הלילה. צמחוניים לעומת זאת היו מעדיפים לקבל את אבקת החלבון שלהם על בסיס סויה.

להשלים את הערך התזונתי יחד עם אבקת חלבון
אם אתם מתאמנים, אנו מאמינים שאתם עובדים אל מול תוכנית אימונים מפורטת לצד תוכנית תזונה בה אתם צריכים לעמוד באופן יום-יומי. אנו חיים במציאות אינטנסיבית ולעיתים לא ניתן לעמוד בתוכנית כל יום. אבקות חלבון מאפשרות לנו ליהנות מהערכים התזונתיים אליהם אנו צריכים להגיע, מספקות לנו כמויות גבוהות של חלבון וכל זה בלי לוותר על טעימות גבוהה במיוחד.

איך לבחור אבקת חלבון מומלצת?
אנשים רבים תוהים איך למעשה ניתן לרכוש אבקת חלבון מומלצת, אנחנו בMy Shake הורדנו לכם דאגה אחת מהראש מאחר וכל אבקת החלבון הנמצאות באתר שלנו הינן מומלצות ונחשבות למובילות ביותר בארץ ובעולם בקרב מתאמנים ואנשי מקצוע. כמו כן, אם יש לכם ספק בנוגע לבחירת אבקת חלבון מומלצת אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואחד מאנשי הייעוץ שלנו ישמח לעזור לכם ולהסיר לכם כל ספק.

למה כדאי לרכוש אבקות חלבון באתר My Shake
My Shake נחשבת לבחירתם הטבעית של אלפי מתאמנים בישראל, החברה חרטה על דגלה להוביל לשינוי במחירי תוספי תזונה ומאפשרת לכם ליהנות מהמוצרים הטובים ביותר במחירים אטרקטיביים ביותר. כל מה שנותר זה רק להזמין!
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}